Догляд за руками в холодний період
  Зовнішність жінки подібна саду, доглянутість і вік якого не приховати від сторонніх очей. Безумовно, догляд за собою повинен починатися з серця, але однією лише внутрішньою красою не під силу зробити шкіру молодою і квітучою.
  Передчасно старіти не хочеться нікому з нас
  Повернути час назад неможливо, однак щоденна турбота про шкіру приносить свої плоди. При цьому обличчю традиційно приділяється набагато більше уваги: грамотне і регулярне використання косметичних засобів і маніпуляцій допомагає виглядати молодо і свіжо. Однак в прагненні до ідеалу ми часто забуваємо про те, що «візитівкою» жінки є її руки. Разом з шиєю вони зрадницьки видають наш вік, зводячи нанівець всі попередні зусилля по догляду за обличчям. Але якщо область декольте і шию навіть в теплу пору року можна задрапірувати чудовим шаликом, то руки заховати, на жаль, не вийде.
  Шкіра рук старіє невиправдано рано, постійно піддаючись впливу фізичних (ультрафіолет, вітер, мороз) і хімічних (засоби побутової хімії) факторів.
  Також на її стан можуть впливати процеси, що відбуваються в самому організмі (гормональні зміни, харчування, шкідливі звички, хронічні захворювання).

  У порівнянні зі шкірою обличчя, вона містить набагато менше води і сальних залоз, тому часто буває сухою. Особливої турботи руки вимагають в холодну пору року. Під впливом вітру і низьких температур повітря на вулиці, а також сухого повітря приміщень шкіра втрачає свою еластичність, стаючи в'ялою і сухою. У свою чергу, суха потріскана шкіра загрожує розвитком гіперкератозів, – захворювань, для яких характерне огрубіння шкіри, а також виникнення глибоких хворобливих тріщин.
  Подбати про шкіру рук допоможе сечовина – один з найбільш бажаних компонентів косметологічних і дерматологічних засобів. Це пов'язано з її унікальною здатністю вловлювати молекули води і утримувати їх в шкірі, оберігаючи її від шкідливих впливів. Крім того, вона має протисвербіжну, антибактеріальну та протигрибкову дію.

  Сечовина є основним компонентом крему Карбодерм-Дарниця® – незамінним помічником по догляду за сухою шкірою рук. Глибоко зволожуючи і пом'якшуючи шкіру, вона усуває ороговілості, сприяє загоєнню глибоких хворобливих тріщин, а також знімає запалення і протистоїть інфекціям шкіри.
  Карбодерм-Дарниця® – з турботою про шкіру ваших рук!
  Карбодерм-Дарниця® виробництва ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Реклама лікарського засобу. В даному рекламному сюжеті використовуються рекламні слогани. Реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/2351/01/02. Ліцензія Серія АВ №598086. Відпускається без рецепта. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем та обов'язково ознайомитись з інструкцією для медичного застосування. Зберігати у недоступному для дітей місці. Діюча речовина – Сечовина. Лікарський засіб має протипоказання. Не застосовувати дітям через відсутність клінічного досвіду.